Omschrijving:
De strakke designbank Edit, van Pode. Deze bank past werkelijk in ieder interieur. Van lekker nonchalant tot superstrak. De bank is comfortabel zodat je er lekker lui op kunt liggen maar heeft tegelijkertijd ook een actieve zit. Door de stoere bies en de aluminium pootjes krijgt deze bank zijn stoere looks. De Edit kan geleverd worden in twee hoogtes, 42cm en 44cm.
Als de bank in leer geleverd wordt, bevat de stoffering naden. In stof wordt de bank geheel naadloos gestoffeerd. Uiteraard is de bank opgebouwd met het Q-frame. De Edit is ook leverbaar als hoekbank, de Insert.
Kwaliteit
Waarom zit die leuke Pode stoel of bank nou zo lekker? Dat komt door de kwaliteit van het binnenwerk: het schuim, de vering en de constructie met echte houtverbindingen. Bij Pode kiezen we voor een topconstructie. Wij noemen het een Q-frame, gemaakt door de specialisten van Leolux. De expertise van Nederlands grootste designmaker garandeert een perfect frame. De basis voor jarenlang comfortabel zitten, zonder piepen, kraken of scheuren.
Wat maakt het Q-frame onderscheidend?
Daarvoor is een aantal factoren van belang. De Q-frame romp is niet zomaar een romp. Het wordt met uiterste zorg voor jou gemaakt en bestaat uit verschillende elementen die allemaal even belangrijk zijn.
Bekleding
De Edit is verkrijgbaar in alle Pode stoffen. De verschillende onderdelen van de bank worden apart van elkaar gestoffeerd, hierdoor blijft jouw bank altijd strak.
Pootjes
Vanaf nu kunt u kiezen uit de poot Needle en poot Basiq. Beide poten zijn als optie verkrijgbaar, dus zonder meerprijs!
Let op: Optie poot ''Basiq'' is uitlopend* (incourant per 01-05-2021)
*Informeer altijd bij onze interieurexperts voor de actuele beschikbaarheid!